Dziś jest czwartek, 21.01.2021, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Grąbków » Archiwum wydarzeń » Rodeo w Grąbkowie

Rodeo w Grąbkowie

Rodeo w Grąbkowie

Sołectwo Grąbków zorganizowało w sobotę 8 maja 2010 roku imprezę plenerową przy strażnicy OSP.

 

Na placu czekały pompowane, kolorowe atrakcje dla najmłodszych, zaprzęg konny, gorące kiełbaski i zimne piwko, liczne konkursy z ujeżdżaniem byka włącznie oraz wartościowe nagrody. Około godziny 16 odbyły się konkurencje sportowe nad którymi piecze sprawował Łukasz Jasiak.

 

W slalomie z jajkiem najlepsi byli:

 

 1.Andżelika Ignaczak,

 

 2.Kacper Przybylak,

 

3.Natalia Stefaniak,

 

 Tor przeszkód:

 

1.Kacper Przybylak,

 

2.Mateusz Przybylak,

 

3.Dominika Kubacka,

 

Z hula-hop najlepiej poradzili sobie:

 

 1.Natalia Stefaniak,

 

 2.Jakub Rosiak,

 

 3.Weronika Wojtczak.

 

 Zwycięzcy otrzymali paczki pełne słodyczy. W konkursie „Rodeo” najlepszy był Patryk Tomaszak. Za 11 sekundowe ujeżdżanie byka otrzymał hantle do ćwiczeń siłowych. Sołtys dał rade tylko 5,4 s. –praw fizyki nie da się oszukać: masa jest miarą bezwładności J

 

 Nagrody w konkursach sportowych ufundowano z Funduszu Sołeckiego. Z wielkim entuzjazmem spotkała się również loteria, w której to rozlosowano 60 nagród w tym wszystkie losy wygrywające. W dalszym przebiegu imprezy pod gołym niebem przeszkodził majowy deszcz, ale nie zniechęcił on uczestników do dalszej zabawy tanecznej na parkiecie sali OSP. O całą oprawę muzyczną zadbał DJ K@M!L.

 

Sołtys Grąbkowa wraz z organizatorami podziękował: Urzędowi Gminy Malanów za ufundowanie części nagród, firmie PPHU „Jerzy Kubacki” za ufundowanie pieczywa, Grzegorzowi Wąglowi za karnety na wesołe miasteczko dla dzieci, Gminnemu Centrum Kultury i Sportu za pomoc w organizacji konkursów, tygodnikowi „Echo Turku” za patronat medialny, OSP w Grąbkowie za udostępnienie placu oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i obsługę majówki.

                                                                                                                                     W.H.

 

 


Galeria zdjęć